Prezent na Dzień Matki – książka “Kobieta z blizną”

Wyjątkowy dzień i wyjątkowy prezent

Dzień Matki zbliża się coraz szybciej. Jest to bardzo dobry moment, aby podziękować mamie za troskę, opiekę i miłość. W tym dniu każda matka czeka na życzenia od swoich dzieci. I chociaż liczy się pamięć, warto podarować coś więcej. Wspólny czas, spędzone chwile, wspólny posiłek oraz wyjątkowy prezent, który udoskonali dzień. Jaki prezent wybrać? Czym się kierować? Prezent na Dzień Matki często jest problematycznym wyborem. Dlatego wychodzimy naprzeciw i podpowiadamy jaki podarunek będzie najlepszy.

Z okazji Dnia Matki bardzo dobrze sprawdzi się książka, która pozwoli odsunąć się na chwilę od trosk dnia codziennego. Książki od zawsze były idealnym pomysłem. Ogromny wybór tematyki, który można dobrać pod zainteresowania osoby obdarowywanej, ułatwia zakup. “Kobieta z blizną” Katarzyny Dacyszyn oraz Ireny A. Stanisławskiej opowiada o życiu przed i po oblaniu kwasem przez stalkera. Historia wydarzyła się naprawdę i jest momentami wręcz nieprawdopodobna. Tematyka z pewnością okaże się interesująca.

“Kobieta z blizną” – poruszająca i prawdziwa historia

Katarzyna Dacyszyn jest projektantką bielizny. Każdego dnia realizuje swoje marzenia, projektuje, tworzy swoją markę i planuje przyszłość. Życie jednak bywa nieprzewidywalne i jeden człowiek potrafi wywrócić je do góry nogami. Tak było w przypadku Katarzyny Dacyszyn. Piękna, niezależna kobieta budzi zainteresowanie wielu mężczyzn. Niestety autorka trafia na bardzo niebezpieczną osobę, która źle reaguje na odrzucenie i niechęć do kontaktów z nim. Kobieta pada ofiarą stalkera. Bardzo niebezpiecznego mężczyzny, który prześladował ją od wielu lat. Jej obawy o własne życie i zdrowie są uzasadnione. Napastnik oblewa kobietę kwasem, co powoduje głębokie i rozległe oparzenia ciała.

Wzruszająca historia o silnej kobiecie, która wraca do życia po przykrym wydarzeniu. Książka jest wciągająca i porusza bardzo ważny temat. Historia ma również za zadanie nagłośnić sprawę stalking’u w Polsce i pokazać problem na większą skalę. Książka opowiada o powrocie do życia po ataku, walce o zdrowie i wygląd. Dzięki niej można dowiedzieć się z jakimi problemami borykają się osoby, które są ofiarami stalkera, jak długo wraca się do sił po oblaniu kwasem oraz jak dużo samozaparcia i woli życia trzeba mieć by znieść takie wydarzenia. Bardzo bolesne przeżycie może odcisnąć piętno już na zawsze.

Książka “Kobieta z blizną” okaże się bardzo dobrym wyborem i z pewnością zainteresuje każda kobitę. Jest to książka pokazująca siłę nawet po traumatycznych przeżyciach.

People obraz autorstwa freepik - www.freepik.com